Dzieciństwo

 Witajcie!
 Dziś chce poruszyć ważny dla mnie temat : "Dzieciństwo" .  Ten post musicie odebrać jak chcecie, bo nie wiem ile macie lat.. więc potraktujcie to jako moje wspomnienia.
 Słowo dzieciństwo, kojarzy mi się z zabawa, kolegami i koleżankami z którymi spędzałaś/spędzałeś czas na podwórku (przeważnie) . Ja pamiętam, że zawsze z moimi koleżankami spotykałyśmy w wakacje i te dwa miesiące, które tylko miałyśmy chciałyśmy wykorzystać aby nic nie zostało XD Chodzi o to, by żaden dzień nie był zmarnowany.
 Zawsze godzina 10:00 TAK ZWANA zbiórka, czyli spotykałyśmy się na ławce przed blokiem i rozmawiałyśmy o różnych rzeczach, typu: co dziś robimy?. Wcześniej czyli około trzy lata temu, były to zabawki : lalki Barbie, Littlest Pet Shop. Potem dołączyły inne typu gra w zbijaka lub prymitywne granie w siatkówkę. Oprócz tej sielanki były też kłótnie. O to, że to moje, nie Twoje. I inne. Niektóre beznadziejne, a niektóre śmieszne do bólu.
Moim najfajniejszym momentem było gdy przerabiałyśmy piosenki i nagrywałyśmy. W naszym filmie postacie do bajki a muzykę same tworzyłyśmy. Nie pamiętam większości piosenek, bo niektóre były wymyślone ale jeśli chodzi o ten, które istnieją to piosenka Zakopaweru : Pójdę boso :)
 Teraz nie bawimy się już, bo niektóre z nas częściowo wyrosły, więc czas poświęcamy na graniuw  gry planszowe, Monopoly i Scrable, lub wymyślone.
 Cześto nasze wymyślone urozmaicamy aby były ciekawsze. Takimi rzeczami, które w nas budzą największe wspomnienia to pewne drzewo, przy którym zawsze rozkładałyśmy koci się bawiłyśmy, i pod te drzewo było do zaklepania gdy bawiłyśmy się w chowanego. Teraz zabawa w chowanego to nasza tradycja jakby. Zawsze gdy my dziewczyny się bawimy - reszta się dołącza. Niektóre z nas w poprzednie wakacje chowały się w piwnicy i tam sikały ;> Normalnie masakra.....Następnym znaną nam rzeczą, która budzi wspomnienia, to nasza piaskownica, w której budowałyśmy zamki z piasku lub różne budowle. Albo bawiłyśmy się w konkurs gotowania ciast.
 Do dzisiaj często wspominamy te chwile, bo wiemy, że nigdy nie powrócą.
 Zapraszam do zgłoszenia Twojego bloga ;) ------>KLIKNIJ TU I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ !


By Sambaxd


You Might Also Like

1 komentarze

Dla każdej opinii znajdzie się tutaj miejsce, jednak spam będzie usuwany.

Flickr Images