Historia założenia bloga

 Witajcie.
 Przepraszam za długą dość nie obecność ale trwały u mnie ciężkie przygotowania do próbnego testu szóstoklasisty, który mam w przyszły wtorek. Zrozumcie, że nie chcę gorzej wypaść.
 Dziś przedstawię Wam historię założenia naszego bloga - czyli mojego i Abi - więc zaczynajmy!
Blog powstał 25 stycznia 2013 roku. A jego okoliczności nie były wtedy ... trafne, tak określę.
Adres bloga miał być our-twisted-life-bloggers.blogspot.com, co znaczy szalone życie blogerek. Potencjalnie  blog ma nadal tę nazwę. Adres miałysmy choć stwierdziłyśmy obie, że będzie za trudny do wpisania dla Was więc ustaliłyśmy na gadamy-o-wszystkim.blogspot.com. Czemu? Blog od początku nie miałbyć o MSP. Wtedy właśnie Abi prowadziła swojego bloga i chyba dwa inne też o MSP. Uznała, że nie chce kolejnego bloga o MSP, bo nie miałoby o czym na Nim pisać. Zgodziłam się, bo to chore pisac np. 3 razy to samo na każdym blogu. Po namysłach nad tematem bloga, który był niestety trudny do wyboru, ostałyśmy przy blogu o wszystkim. Pewnie myślicie, że po tygodniu blog był od naszej rozmowy, tak? O nie prace nad przygotowaniami go, trwały aż dwa miesiące, aż pewnego dnia blog powstał. Powoli przybywało nam fanów i czytelników bloga jak i gości. Miałyśmy więlką radochę jak było 1 000 wyświetleń! A teraz, też się cieszymy, i z każdym zaokrągleniem będzie niespodzianka dla Was.
Wtrącając do nazwy bloga, o our-twiste... jeśi jesteś stałym czytelnikiem bloga lub można powiedzieć, że od połowy jego powstania, odwiedzasz go to wiesz, że w nazwie dla strony - czyli tam gdzie obecnie znajduje sie nagłówek- był napis Our twisted Life Bloggers!!! . Oprócz nazwy i popularności miałyśmy problemy z wyglądem bloga. Czemu? Zdania zawsze są podzielone, czy tu będzie na zielono ale potem wystrój zimowy. Najpierw Abi zajmowała się tym, ale po upływie kilku miesięcy obydwie się tym zajmujemy. Z Gadżetami było podobnie, ale teraz ja wybieram  skupiam sie na nich, np. przy etykietach. A teraz doałyśmy redaktorów i blog jakby na nowo odżył po upływie tych miesięcy. Na pewno będzie jeszcze dużo zmian, które duże zmienią w życiu bloga.
 Dziękuje za przeczytanie do zobaczenia we wtorek :)
By Samba xd

You Might Also Like

0 komentarze

Dla każdej opinii znajdzie się tutaj miejsce, jednak spam będzie usuwany.

Flickr Images