Anime oczami Abieski #1 - Kamisama Hajimemashita

 Witajcie! Jak już pisałam ok. tydz. temu, dzisiaj zajmiemy się opisywaniem anime. Dzisiaj przedstawie Wam anime, pt.  Kamisama Hajimemashita. 
 Zacznę od opisania postaci :).


Nanami

 Główna bohaterka. Traci dom przez niespłacone długi ojca (on sam wyjeżdża). Wkrótce jednak jej los się odmienia. Spotyka Mikage, który usłyszawszy historię Nanami postanawia ulitować się nad nią i oddając  jej jego jedyny dom - świątynie i dając jej swój tytuł Bóstwa Ziemskiego.
 Ma 17 lat. Chodzi do liceum. Codziennie zajmuję się sprawami bóstwa, tzn. wysłuchuje modlitw, spełnia prośby, dba o świątynie. Pomagają jej przy tym dwaj słudzy (mali ludzie w maskach xd) i wkrótce... Tomoe ;). Tomoe

 Lisi demon. Sługa Nanami, wcześniej Mikage. Tomoe na początku odmawia pomocy nowemu Bóstwu Ziemskiemu. Nanami musiała go zmusić... pocałunkiem. Kiedy to uciekała przed potworem-babką i skryła się na drzewie, przybył Tomoe. Dziewczyna ledwo trzymała się gałęzi, potwór był coraz bliżej, a Tomoe stał i się śmiał. Obiecał jej pomoc, jeżeli przyzna, że jest głupia, gorsza od niego itp. Nanami nie przystała na jego warunki. Chwyciła go i zrzuciła, spadali razem. Bóstwo Ziemskie wykorzystało sytuacje i go pocałowało. Odtąd Tomoe stał się jej sługą. 

Ogólnie to anime to taka psycho-komedia romantyczna xd. Trochę akcji, itp. Gorąco polecam! Świetna fabuła i klimat.
 Dobra, wiem... krótki ten opis, ale nie mam czasu ;-;. Byee. :*
You Might Also Like

1 komentarze

  1. Kocham to anime ! Koleżanka mi je poleciła :) Naprawde je polecam

    OdpowiedzUsuń

Dla każdej opinii znajdzie się tutaj miejsce, jednak spam będzie usuwany.

Flickr Images