Teledyski MovieStarPlanet- ciekawe efekty. Część Trzecia

Tak jak obiecałem - dzisiaj pokaże jak zrobić teledysk w AVS Video Editor bez głupiego loga na środku. Ja użyje gotowego teledysku - już wcześniej poskładanego. Wy oczywiście będziecie musieli tam wszystko poskładać itpd. Więc zaczynamy.

Krok 1: Zobacz jak długa jest piosenka. Podziel jej długość przez 2. Jeżeli trwa np. 4:53 zaokrąglamy do 5. Ale nawet gdy jest np. 3:01 trzeba zaokrąglić. Jeżeli twoja piosenka jest w granicach od 1 sekundy do 2 minut twoim wynikiem jest 1. Na końcu zrozumiesz dlaczego. ;)

Krok 2: Przygotuj materiały do teledysku i ściągnij piosenkę. Polecam do ściągnięcia piosenki www.ulub.pl

Krok 3: Zrób screen twojej postaci. Przyda się je ciupkę ozdobić ale to zróbcie jak chcecie.

Krok 4: Otwórz AVS Video Editor.

Krok 5: Zaimportuj twój obrazek i materiał do teledysku. Ja użyje zdj. postaci SuperModelParis i jak wspominałem gotowego teledysku.

Krok 6: Połóż twój obrazek na osi i rozciągnij go aż będzie trwał tyle ile twój wynik. Jeśli nie wiesz gdzie jest czas to wiedz że jest pod podglądem naszego filmu. Pamiętaj aby nie było po sekundach setnych bo to jest tak najierw minuty potem sekundy a potem setne. Mogą być setne ale max. 94.

Krok 7: Po obrazku zacznij robić swój teledysk. Ja daje gotowy. Ponieważ daje gotowy będzie jakość tak dobra jak byśmy mieli najsłabszą kartę graficzną na świecie. Na szczęście youtube może to poprawić. ;)

Krok 8: Zapisz film.

Krok 9: Wchodzimy w Movie Maker, nie Windows Movie Maker tylko takie bez Windows. Jeżeli masz starszy komputer i nie masz, pobierzesz go bezpiecznie z... No nie wiem skąd. Musicie sobie poradzić i wpisać w google.

Krok 10: Importujemy do niego film. Możemy go po prostu przeciągnąć.

Krok 11: Teraz w górnym menu wybieramy Edycja a potem narzędzie przycinania. W Punkt Początkowy wpisujemy: 0,00. Jeżeli obrazek  przeciągneliście o 1 min. wpiszecie w końcowy 60,00. Jak o dwie 120,00. Rozumiecie chyba o co mi chodzi?

Krok 12: Zapisujecie przycięcie i film.

Teraz macie teledysk bez loga. Teraz wam wytłumaczę dlaczego obraz trzeba było przeciągnąć minimum minutę. Logo znika w ciągu w połowie filmu. Ale nawet gdyby trwało 30 sekund nie zniknęło by w 15. Zniknie w połowie, tylko gdy trwa min. 2 minuty. Jednak jeśli film trwa mniej niż 2 minuty zniknie w pierwszej minucie. Rozumiecie? ^^ W następnej części jak zrobić logo, które sprawi że będzie dało się rozpoznać, że to wasze dzieło i nikt nie będzie mógł waszego filmu skopiować, jak to zrobi będzie dowód że jest kopiarką i youtube usunie mu z kanału film :)

Zaznacz swoję opinię tam na dole w reakcję ;)


You Might Also Like

2 komentarze

Dla każdej opinii znajdzie się tutaj miejsce, jednak spam będzie usuwany.

Flickr Images