Statystyki: wrzesień.

 Hey! Tu Abi/Karii. Jak już pewnie zauważyliście, skończył nam się wrzesień. A co pojawia się kiedy się kończy jakiś miesiąc? Statystyki bloga :). Za mies. jeszcze raz ujrzycie staystyki (tym razem za październik) w moim wykonaniu ;).
 Dobra, to na tyle jeśli chodzi o informacje. Pewnie niektórzy z Was już pewnie widzieli statystyki w wydaniu Martyś. Moje nie będą się za bardzo różnić. Zaczynajmy!
 Statystyki na pierwszy rzut oka wydawają się zacne, ale nie wolno tylko patrzeć na wykres. Jest godz. 21. W ciągu tego całego dnia miałyśmy ledwo 12 wejść :(. No, ale... patrzymy na sttystyki z miesiąca, a nie z dnia, prawda? ;)
 Wina też trochę leży po naszej stronie. Nie piszemy za często, bo nie mamy czasu. Ja chodzę do 1 gim., do klasy polonistycznej. Nauki jest masakrycznie dużo! Codziennie mam 7-8 lekcji, tylko czasem są wyjątki (np. co 2 tyg.). A w nast. tyg. mam chyba 3 czy tam 2 testy. ;/ 
 Dobra, dosyć o tym. Mieliśmy się skupić na statystykach :). 
 Oto najczęściej... "odwiedzane" (?) posty na blogu (wszystko w ciągu miesiąca). Dzięki Martyś zdobyłyśmy 114 wys. na jednym wpisie (ona go napisała). Oto nam chodziło! Naszym celem było pisanie postów na jakieś częste, nieznajome tematy. Zapewnię Wy też czasem szukacie czegoś w google, prawda? Czasem tacy jak Wy natrafiają na nasze posty :). Bardzo nas to cieszy.
 No cóż. To chyba tyle na dzisiaj. Dobranoc ;*. 

You Might Also Like

0 komentarze

Dla każdej opinii znajdzie się tutaj miejsce, jednak spam będzie usuwany.

Flickr Images