Jak zrobić własne tło na FB?

 Hey! Dzisiaj pokaże Wam jak zrobić oryginalne tło na FB (oś czasu). Nie jest to trudne. Nie potrzebujecie żadnego programu. Wystarczy dostęp do Internetu i pomysł. To bez zbędnych ceregieli zaczynajmy :D.

1. Wchodzimy na pizap.com

2. Klikamy START. Strona przekierowuje nas do pewnego menu. Tam wybieramy Facebook Timeline Covers (patrz: czerwona ramka).


(Kliknij, aby powiększyć)
3. Pokazuje nam się kolejne menu. Mamy tu do wyboru 4 opcje. Kolaż, zdjęcie, ramki (tła) i kamerę (przechwytuję zdjęcie z kamery internetowej). Ja wybiorę ramkę.4. Po załadowaniu się  wybieramy ramkę. Mamy bardzo szeroki wybór.

5. Po wybraniu zostajemy przeniesieni do kreatora. Wygląda on tak:
6. Tutaj możemy teraz swobodnie bawić się efektami, pisać coś, itp. Ale to pozostawię Wam. Wyjaśnię Wam tylko jedną rzecz.
Załóżmy, że chcemy mieć jakąś swoją postać z ubieranki. Wtedy naciskamy to co zaznaczyłam czerwoną ramką.
7. Włącza nam się kolejne menu z instrukcją i opcjami wgrania zdjęcia (z komputer, FB, kamery internetowej lub instagrama). Wgrywamy screen naszej postaci z ubieranki (w tym wypadku przez komputer).8. Włącza nam się kreator Cut Out Tool. Mamy do wyboru pędzel i gumkę. Pędzlem jak najdokładniej "malujemy" naszą postać (bez tła). Jeśli coś nam nie wyjdzie to przełączamy się na gumkę i to poprawiamy, a jak skończymy to naciskamy finish.


9.Gotowe! Twoje oryginalne tło na Facebooka przyciągnie pewnie wielu ciekawskich :D.

 To na tyle w dzisiejszej notce Mam nadzieję, że się podobała. Pa ;*

Postać zrobiona przez Invidę
Poradnik zrobiony przez AbieskąYou Might Also Like

3 komentarze

  1. Ja dodaję tło Facebook przez stronę www.fejsbuszki.internetowe24.com i jestem zadowolony. Dodawanie tła facebook jest bardzo proste. Możecie skorzystać z tzw fejsbuszków internetowych tj teł Facebook lub możecie stworzyć własne tło facebook na polskiej stronie www.fejsbuszki.internetowe24.com Polecam

    OdpowiedzUsuń
  2. podobne opcje ma serwis canva, można sobie przygotować tło do profilu:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajne narzędzie;) skorzystam niebawem, dzieki;)

    OdpowiedzUsuń

Dla każdej opinii znajdzie się tutaj miejsce, jednak spam będzie usuwany.

Flickr Images