I po rozpoczęciu :D

 Hey!
 Jestem pół godziny po rozpoczęciu u mnie roku szkolnego. Super było zobaczeć stare mordy z mojej klasy :D  Mam przed sobĄ PLAN. Ale spokojnie :) - nie będę go tu przepisywać, bo mi się nie chcę.
Chciałam tylko powiedzieć, że ograniczam komputer. Pół godziny dziennie - około lub normalne 45 minut.
Czemu? W tym roku szkolnym zalezy mi na zdobyciu wysokeij średniej i spróbowac zdobyć złota tarczę.
Chciałabym bardzo i mi zależy. Mama mówi, że jak się postaram to się uda ;)
Najwęcej lekcji mam w poniedziałek   i  wtorek. Wiadomo że nie będę miało czasu pisać w te dni, bo  w poniedziałek - szkoła muzyczna, a we wtorek mam korki. W środę  mam bardzo mało. tylko 6 godzin!
Więc możecie się spodziewać notek. W czwartek mało i w piątek. Więc podsumowując będę pisać w środę a jak nie to w czwartek. W piątek nie. A w sobotę tak :) W niedzielę - nwm. Raczej będzie rządzić nauka !
Mi ogólnie plan się podoba ale niestety mogą nam zmienić  I nie będę miała starej klasy! Jest w niej remont. Będzie cały wrzesień - to była klasa od rosyjskiego a nasza tymczasowa i ta którą będziemy mieć na rosyjski to będzie informatyczna ;/  -
Szkoda bo będę wtedy pisać w inne dni - zależy. Okey to tyle, krótka informacja dla Was. Postaram się pisać regularnie jak napisałam.
  Niedługo zamieszczę notkę o napisie/logo - sugerowałam się notką na blogu Abi, którą zrobiła inna dziewczyna. Tylko ja zrobię jakby bardziej ogólniej

You Might Also Like

0 komentarze

Dla każdej opinii znajdzie się tutaj miejsce, jednak spam będzie usuwany.

Flickr Images